9 листопада відбудеться Радіодиктант національної єдності - 2022


9 листопада відбудеться Радіодиктант національної єдності - 2022

Вже завтра, 9 листопада, в Україні відбудеться Радіодиктант національної єдності 2022.

9 листопада об 11 годині почнеться Радіодиктант національної єдності 2022 року. Авторка тексту – українська письменниця і режисерка Ірина Цілик. Читатиме його народна артистка, Герой України Ада Роговцева.

 Радіодиктант традиційно відбудеться у День Української писемності. Написання Радіодиктанту-2022 адаптовано до умов воєнного часу. У різних країнах світу будуть облаштовані студії для написання диктанту для вимушених переселенців та українців, які живуть за кордоном. Також уже традиційно Радіодиктант писатиме антарктична експедиція на станції “Академік Вернадський”.

Щоб долучитися потрібно 9 листопада об 11:00 увімкнути одну з платформ:

  • Українське Радіо або Радіо Культура;
  • Телеканал Суспільне Культура;
  • Діджитал-платформи Суспільного: Facebook-сторінку та ютуб-канали Українського Радіо та Суспільне Новини;
  • Додатки radio або Дія.

Надіслати свою роботу для перевірки можна так:

  • Надішліть паперового листа за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 26, 01001. Важливо, щоб гриф дати надсилання був не пізніше ніж 10 листопада.
  • Сфотографуйте/відскануйте написаний текст (у форматі .jpg, .png, .jpeg, .tiff, .pdf). Надішліть текст до 11:00 10 листопада на [email protected] або через електронну форму для отримання робіт. Її оприлюднять на сайті ukr.radio 9 листопада.

Організатори зазначають, що мета радіодиктанту – об’єднати людей навколо України в усьому світі, а не перевіряти грамотність учасників, і закликають усіх долучитися до флешмобу на підтримку України.

Нагадаємо, що традицію писати Радіодиктант національної єдності у 2000 році започаткувало Українське радіо. Уперше подію провели 24 травня до Дня Кирила й Мефодія.

Источник: 0372.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *