Вступив до лав ЗСУ в 2013 році - Буковина згадує загиблого Героя


Вступив до лав ЗСУ в 2013 році - Буковина згадує загиблого Героя

Олександр Спринчане (Грізлі)

“Душа моя, це неможливо прийняти… Ти найкращий чоловік у всьому світі. Моя опора, мій дарунок долі. П’ять років безмежного кохання, яке я тепер одна понесу в цьому світі у вічність. Кохаю тебе, мій Грізлі. Твоя дружина”, – Богдана Спринчане, дружина загиблого захисника України Олександра Спринчане на псевдо “Грізлі”.

Йому назавжди 28.

Олександр Спринчане (Грізлі) народився 13 травня 1994 року у селі Великосілля, нині Герцаївська міська громада Чернівецького району Чернівецької області. Навчався у Чернівецькому професійному ліцеї сфери послуг, де здобув фах оператора комп’ютерного набору та верстки, – розповідає Facebook-спільнота “Незабутні: Буковина памʼятає”.

У 2013 році Олександр вступив до лав Збройних Сил України. У складі 80-ї десантно-штурмової бригади брав участь в Антитерористичній операції. Виконував бойові завдання на «нулі». Отримав відзнаки за сумлінне виконання службових обов’язків та за участь в АТО.

У 2018 році завершив службу у ЗСУ, разом із дружиною переїхали до Львова. Олександр безмежно захоплювався риболовлею та любив досліджувати гриби, не пропускав жодної нагоди вивчати щось нове для себе.

“Увесь вільний час ми проводили наодинці з природою. Подорожували, рибалили, збирали гриби. Не передати жодними словами наскільки великим було це його захопленням. У мене є його зошит на 96 аркушів, увесь списаний інформацією про гриби. Побратими згадують, що він безупинно розмовляв лише про риболовлю або гриби. В нього була мрія – займатись вирощуванням грибів та мати власне озеро. Не знаю, чи зможу реалізувати її, адже без нього все втратило сенс…” – пише дружина воїна.

Усі, хто знав Олександра, запам’ятали його завжди усміхненим, життєрадісним, надійним чоловіком. Людина з величезним добрим серцем, яка завжди прийде на допомогу, вірний друг. До служби відносився більше ніж відповідально, був надійною опорою побратимам.

“Перед початком вторгнення він уже розумів, що буде щось страшне і готувався повертатись на службу. Не знаю, вони це якось відчувають. Були дзвінки побратимів, обговорення цих всіх подій. А я до останнього не хотіла вірити, що нас знову розлучить війна. Тепер назавжди”, – пригадує пані Богдана.

25 лютого 2022 року Олександр Спринчане вирушив у свою бригаду і незабаром відправився в зону бойових дій. Боронив Україну на східному напрямку. 6 липня 2022 року поблизу села Верхньокам’янське Донецької області, воїн сміливо прийняв останній бій, назавжди залишившись Героєм своєї України.

Олександр Спринчане посмертно нагороджений орденом “За мужність” ІІІ ступеня. Поховали Героя у Львові, на Марсовому полі.

Читайте: Загинув під Соледаром на Донеччині – Буковина вшановує памʼять загиблого Воїна

Ще не підписані на наш Telegram канал? Зробіть це зараз

Слідкуйте за нашими оновленнями у Viber (новини Чернівців)

Источник: 0372.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *