Завершився період нерестової заборони на річці Дністер


Завершився період нерестової заборони на річці Дністер

Завершився період нерестової заборони на річці Дністер та Дністровському водосховищі. Відтак, скасовуються і встановлені на цей час заборони любительського і спортивного рибальства.

Так, із 20 червня рибалити дозволено з берега, вудками всіх видів із загальною кількістю гачків не більше п’яти на рибалку, та спінінгом.

Добова норма вилову риби на одну особу становить не більше 3 кілограмів.

Чернівецький рибоохоронний патруль нагадує, що в придаткових системах водойм нерестова заборона триває до 29 червня включно. Ідеться про протоки, гирла, озера та інші водойми, в тому числі й ті, які тимчасово заливаються водою в період весняної повені.

Правилами любительського і спортивного рибальства заборонено застосовувати при вилові вибухові і отруйні речовини, електрострум, колючі знаряддя лову, вогнепальну та пневматичну зброю, промислові та інші знаряддя лову, виготовлені з сіткоснастевих чи інших матеріалів усіх видів.

Довідкова інформація:

Із 01 грудня 2021 року до 30 червня 2022 року у водоймах області встановлено заборону на вилов раків під час виношування ними ікри, личинок та першої линьки.

Чернівецький рибоохоронний патруль звертається до всіх рибалок-любителів та просить бути максимально відповідальними і суворо дотримуватись встановлених правил рибальства.

У випадку, якщо ви помітили порушення правил рибальства – прохання терміново повідомляти на «гарячу лінію» Управління: (066) 067-38-69.

Читайте також:Буковинець незаконно переправляв чоловіків за кордон: серед мігрантів – громадянин росії

Двоє буковинців здійснили розбійний напад на 47-річного чоловіка

Источник: 0372.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *