Чернівецьких виробників долучилися до Національної платформи продовольчої безпеки

[ad_1]

Чернівецьких виробників долучилися до Національної платформи продовольчої безпеки

Національна платформа продовольчої безпеки тепер доступна в Україні, пише Сайт міста Чернівці 0372.ua

 Метою є розбудова економіки України в умовах війни. На сьогодні до платформи вже долучилися понад 2 300 підприємств, із них – 114 чернівецькі виробники.

Національна платформа продовольчої безпеки охоплює всю територію України. Інформацію про потреби та пропозиції на платформі розміщують виробники та підприємства, що займаються реалізацією. Зараз до переліку необхідностей входять здебільшого продукти харчування.

Серед найчастіших запитів користувачів платформи зустрічаються крупи, борошно, м’ясні консерви, сіль кухонна, цукор, дріжджі, вітамінні добавки для кормів. Серед пропозицій – борошно, яйця, цукор, свіже м’ясо, сири, молоко, масло та м’ясні консерви.

Цінність Національної платформи продовольчої безпеки полягає в доступі користувачів до актуальної інформації та формуванні безпосередніх зв’язків між підприємцями. В особистому кабінеті можна також укладати угоди між покупцем і постачальником та замовляти логістичні послуги.

І реєстрація, і робота на платформі для всіх учасників безкоштовна. Зареєструватися наплатформі чернівецькі виробники, агрофірми, торговельні мережі та органи влади можуть за посиланням ️ https://bit.ly/3k52Kvj

Для допомоги користувачам створили інструкцію з використання платформи.

Нагадуємо, що Національна платформа продовольчої безпеки розроблена та впроваджується Держпродспоживслужбою за підтримки Офісу Президента України, Міністерства економіки та торгівлі України, Міністерства інфраструктури і Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Посилання на платформу — https://bit.ly/3k52Kvj

Наша офіційна сторінка- http://consumer-cv.gov.ua/

Також ми є в телеграм каналі — https://t.me/gudpss

та інстаграмі -https://bit.ly/340DoKI

 Читайте також: Сполучені Штати в середу оприлюднили новий пакет санкцій проти росії

росія намагається домогтися успіхів на Донбасі до 9 травня, — британська розвідка

[ad_2]

Источник: 0372.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *