Зафіксували факти зґвалтування військовими рф дітей на Херсонщині – Денісова


Зафіксували факти зґвалтування військовими рф дітей на Херсонщині – Денісова

В Олександрівці на Херсонщині російські військові ґвалтували дітей – дівчат і хлопчиків віком від 6 місяців, дехто з них загинув.

Про це уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова повідомила у Телеграмі, передає Укрінформ, пише Сайт міста Чернівці 0372.ua.

“рф використовує зґвалтування та сексуальне насильство в інших формах як тактику ведення війни, систематично, повсюдно і з вражаючої жорстокістю. За останню добу на телефонну лінію психологічної допомоги уповноваженого звернулися особи з Олександрівки Херсонської області, які надали дозвіл на публікацію інформації про факти сексуального насильства”, – йдеться у повідомленні.

Денісова повідомила, зокрема, про двох дівчат 12 та 15 років, зґвалтованих загарбниками.

За її інформацією, 6-місячну дівчинку росіяни ґвалтували чайною ложкою.

Жахливий випадок стався з двома хлопчиками-близнюками дворічного віку. Діти з мамою були вдома, коли увірвалися 5 загарбників. Один тримав матір, решта по двоє ґвалтували малюків. Діти загинули від травм і втрати крові.

За словами омбудсмена, помер від травм і трирічний хлопчик, якого на очах у матері зґвалтували два російські вояки.

Денісова наголосила, що сексуальне насильство заборонено статтею 27 Женевської конвенції про захист цивільного населення під час війни 1949 року. Зґвалтування як військовий злочин є найважчим злочином, а також однією із складових геноциду.

Уповноважена з прав людини звернулася до заступника Генерального секретаря ООН – спеціального представника з питань сексуального насильства в умовах конфлікту Прамілу Паттен з проханням у межах свого мандату ініціювати проведення відповідними органами рф розслідування цих фактів та притягнення до відповідальності винних осіб, а також вжиття заходів для запобігання вчинення сексуального насильства російськими вояками.

Вона також закликала світову спільноту забезпечувати запровадження персональних санкцій проти політичних лідерів, військових командувачів росії та виконавців цих страшних злочинів.

Читайте також: Росія вже зазнала втрат в Україні, як СРСР в Афганістані за 9 років – розвідка Британії

Білоруські збройні сили посилено ведуть розвідку і розгортають додаткові підрозділи у прикордонних районах

Источник: 0372.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *