Буковина згадує Ігоря Маника, який загинув у запеклих боях з російським ворогом


Буковина згадує Ігоря Маника, який загинув у запеклих боях з російським ворогом

Ігор Дмитрович Маник – молодший сержант Збройних Сил України. Загинув 21 грудня 2022 року у запеклих боях з російським ворогом, потрапивши під мінометний обстріл.

Народився 10 травня 1974 року в місті Чернівці, де жив і навчався. Потім був призваний на строкову військову службу. Отримав звання «молодший сержант». Після служби в армії одружився, разом із дружиною Світланою виховували сина. Ігор часто бував у селі Червона Діброва, яке дуже любив. Адже там побралися його батьки, проживали бабуся та дідусь, з якими провів дитинство. А потім вони з дружиною переїхали у Червону Діброву на постійне місце проживання, оселившись у затишній сільській хатині.

Коли у 2014 році почалася війна на Донбасі, Ігор Маник, не вагаючись, уклав контракт із ЗСУ і пішов боронити країну. Виконував свій обов’язок до 2016 року. До лав Збройних Сил України молодшого сержанта Ігоря Дмитровича Маника знову призвали 13 жовтня 2022 року, коли росія вже вела повномасштабну війну проти нашої держави.

«Він ніс службу з гідністю, – кажуть про Героя у рідному селі. – Коли надійшла звістка про те, що Ігор Дмитрович загинув, ніхто не хотів у це вірити. Сподівалися, що сталася помилка. Але згодом його загибель підтвердили. Наш Ігор віддав своє життя за Україну».

Воїн Ігор Маник загинув 21 грудня 2022 року, потрапивши під ворожий мінометний обстріл, неподалік від містечка Красногорівка Покровського району Донецької області.

Поховали Героя у рідному селі Червона Діброва на території церкви Святого Великомученика Димитрія.

Незабутні: Буковина пам’ятає

Читайте також: 

  • У Чернівцях зʼявився Центр психологічної та ментальної реабілітації для військовослужбовців – КОНТАКТИ
  • “Приймати зміни один одного”. Як спілкуватися з військовими рідним та знайомим – поради від психолога
  • Які пільги мають українські захисники та їх родини – повний перелік

Ще не підписані на наш Telegram канал? Зробіть це зараз

Слідкуйте за нашими оновленнями у Viber (новини Чернівців)

Источник: 0372.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *