російський блогер Юрія Дудя веде активну пропаганду та заперечує вторгнення рашистів в Україну

[ad_1]

російський блогер Юрія Дудя веде активну пропаганду та заперечує вторгнення рашистів в Україну

Як працює «лагідна» пропаганда для молоді та чому варто відмовитися від російського контенту? 

російські ліберальні лідери думок як до, так і після початку повномасштабного вторгнення рф в Україну, багато висловлювалися щодо подій в Україні. Їхня риторика побудована так, щоб показати, що вони виступають проти російської агресії. Але чи це дійсно правда?

На прикладі популярного серед української молоді російського блогера й телеведучого Юрія Дудя (10 мільйонів підписників у YouTube та 5 мільйонів – у Instagram) онлайн-медіа «Свідомі» пояснює, як прокремлівські пропагандистські наративи майстерно запаковуються в інтерв’ю, фільми й дописи в соціальних мережах.

Зокрема, 12 квітня на каналі Дудя вийшло відео «Человек во время войны» про російських емігрантів в Угорщині, які допомагають українським біженцям. Що тут не так?

Автор уникає згадки про розв’язання росією повномасштабної війни в Україні й називає її конфліктом.

Натякає, що українці виїжджають до Європи через бідність, а не через війну.

Головні герої випуску – знайомі блогера, які розповідають про допомогу українцям і про те, що у всьому винен Путін. Хоча за даними соціологічного дослідження «Левада-Центр», 83% росіян підтримують його політику і вважають, що росія рухається у правильному напрямку.

 Але це відео не єдине, у якому Дудь поширював прокремлівські наративи. Він робить це ще з 2014 року, то жартуючи про «Крим наш», то говорячи, що «Революція гідності виявилася не такою вже і гідною», то називаючи агресію росії проти України «сваркою», то вирізаючи з інтерв’ю частину про Голодомор. У такий спосіб він спотворює картину того, що відбувається насправді, та розповсюджує прокремлівські наративи.

Читайте також:ООН призупинили членство росії у Всесвітній туристичній організації

У Польщі затримали шпигунів, які від імені російської розвідки збрили інформацію про Збройні сили Польщі[ad_2]

Источник: 0372.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *