Що подивитися в українському Youtube - блог з рекомендаціями

[ad_1]

Що подивитися в українському Youtube - блог з рекомендаціями

В український Youtube досі потрапляють російські відео, російська музика і російські інтервʼю. Я вважаю, що російському лайну не місце в українському сегменті Youtube.

За останні півтора року зʼявилося багато цікавих та просто крутих українських Youtube-каналів, які публікують якісний та змістовний контент. 

Нещодавно я якось збагнула, що останні кілька місяців у Youtube дивлюся переважно саме український контент. Потім передивилися всі свої підписки і зрозуміла: та в мене досить різноманітний контент зібрався, чому б не поділитися ними з іншими?

Отже, беру на себе таку сміливість скласти для вас підбірку цікавих українських Youtube-каналів.

Bezodnya Music — Українська музика

Простір для пізнання сучасної української музики без форматів та обмежень. Тут розбирають те, що в українській музиці вийшло якісного та хорошого, а що — відверто погане та крінжове. І пояснюють, чому саме та чи інша нова після, м’яко кажучи, не дуже.

Також тут складають добірки того, що варто послухати, ТОПи сезонів та тижнів, розбирають скандали та с”ачі. Тому якщо ви шукаєте канал, де будете дізнаватись все, що відбувається в українському музичному світі, то вам сюди.

Слей Шоу

Канал веде ТУЧА — київська авторка-виконавиця та музикантка. Слей — схвальна реакція. Тут реагують та розбирають різні важливі теми — від здорової побудови стосунків до совкових стереотипів про пенсію та достойну роботу.

Кефірний

Огляди, розбір та аналітика — про фільми, мультфільми та аніме. Тут можна знайти для себе щось подивитись, якщо ви тільки почали цікавитись аніме. Канал ще початківець, але в українському ютубі оглядів на аніме не вистачає точно.

Біографер

З назви вже стає зрозуміло, що тут роблять відео з біографіями. В даному випадку — з біографіями різних акторів.

Смішно не буде

https://www.youtube.com/watch?v=Phg8mB4ByJg

Авторку каналу звуть Настя. Вона присвятила його темам гендерних стереотипів, стосунків, сексизму, насильства, псевдопсихології псевдоекспертності тощо.Тобто тут про все сумне і не дуже приємне, що є у сучасних людських взаєминах.

Geek Journal 

На цьому каналі можна знайти огляди українських та світових фільмів, актуальні новини зі всього світу та ще багато цікавого.

MP Українською

Або Українська версія метал каналу Metal Pilgrim. Тобто якщо ви любитель важкої музики, то вам сюди.

Ragulivna

https://www.youtube.com/watch?v=wQHYOTiKlPY

Як ідеться в описі каналу, це блог про агресивний несмак українського бомонду і не тільки. А ще — не тільки про несмак, а й про те, як деякі особистості намагаються не допустити, щоб українці перемогли в собі комплекс меншовартості та відмовилися від усього російського в своєму житті та мисленні.

Та й взагалі цей канал — як спосіб подивитися на очевидні речі під новим кутом. А іноді і не дуже очевидні.

Фелікс Редька

Український стендапер з міста Суми, який на своєму каналі часто досить гостро жартує над адміністрацією свого міста, іронізує над своєю зросійщеністю, яку іноді не так просто викорінити. Та й взагалі відноситься до себе з іронією.

черепаХА

Канал для всіх любителів українського стендапу та просто для тих випадків, коли хочеться подивитись щось несерйозне та відволіктися.

PRESSING

Автор каналу — Сергій Пейчев. Він розповідає історії цікавих українських особистостей — відомих і не дуже. Якщо вам вже набридло бачити одні й ті самі обличчя по всіх каналах — то вам сюди.

ВІДДУШІВДУШУ

Змушує інакше подивитися на героїв сучасності, відомих людей у ​​світі спорту та шоу-бізнесу. Цікаві, гострі, прямі, інколи відверто дурні питання змушують респондента показати справжнього себе, не ховаючись за повсякденною маскою. Після початку повномасштабної війни героями нових випусків стали виключно військові. 

Сподіваюся, щось із цього вам стане цікавим та корисним. 

[ad_2]

Источник: 0372.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *