Центр Здорової Молоді у Хмельницькому надає можливість повернутися до нормального життя

Наркоманія — залежність людини від речовин, які здатні негативно впливати на її психіку. Ефективне лікування такої хвороби пропонує Центр Здорової Молоді у Хмельницькому. Воно пов’язане з продуманим цілісним підходом, який надає можливість вирішити це непросте завдання.

Позбавитися від наркотичної залежності можливо

Наркоманія здатна накладати значний відбиток на різні області життя залежної людини. Ось чому тягнути з початком лікування залежності вкрай не рекомендовано, тому що фізіологічні та психічні розлади, які розвиваються внаслідок частого прийому певних речовин можуть перетворитися в незворотні. Наркозалежність істотно скорочує тривалість життя, провокує моральну та інтелектуальну деградацію особистості. Людей, які страждають такою залежністю, відрізняє висока схильність до кримінальної активності, що пояснюється змінами у свідомості, а також постійними спробами знайти гроші для нової дози.

Перед початком лікування наркоманії у Хмельницькому https://czm-maa.org/likuvannia-narkomanii.html в першу чергу родичам слід спробувати переконати хворого в тому, що потрібно звернутися до лікаря. При цьому вкрай важлива психологічна частина — у пацієнта має бути присутня мотивація для проведення лікувальних заходів. Саме за таких умов у нього з’являється більше шансів на позбавлення від наркозалежності.

Терапія складається з декількох етапів.

Для пацієнтів, які звертаються у центр лікування наркоманії у Хмельницькому, передбачені наступні дії:

  • консультація з профільним фахівцем для збору необхідної інформації — це перший етап ефективної допомоги;
  • проведення ряду діагностичних досліджень;
  • детоксикація, яку роблять у стаціонарі — займає 5-10 діб, потім пацієнт може зітхнути з полегшенням, проте тяга до наркотиків все ще залишається.

У складних випадках співробітники клініки призначають необхідний курс лікування з урахуванням стану здоров’я, віку пацієнта, ступеня залежності, супутніх захворювань. Недостатньо лише однієї такої процедури, як кодування від наркоманії. Вкрай важливий період реабілітації наркоманів, що триває близько 3 місяців.

Вплив психотерапії

Лікування наркозалежності має проходити із залученням психологів, бо воно вимагає регулярної роботи з пацієнтом над підвищенням його мотивації. Детоксикації та медикаментозного лікування наркоманії недостатньо. Після очищення організму приходить лише полегшення у фізіологічному плані, зникає ломка, проте сформовані стереотипи як і раніше існують у розумі та поведінці людини. Вона повинна бути ізольованою від неблагополучного середовища, де можна діставати наркотики.

Треба розуміти, що реабілітаційний центр для наркозалежних — місце, у якому з пацієнтом активно взаємодіє психолог, перший час утримує його на деякій відстані від звичного суспільства, налаштовує на подальше проведення програм з реабілітації. Через це лікування наркоманії в стаціонарі під контролем досвідчених наркологів, психологів стає єдиним дієвим виходом з положення. Якщо хворий після детоксикації направляється не в спеціалізований реабілітаційний центр у Хмельницькому https://czm-maa.org/, а їде до себе додому, він набагато з більшою ймовірністю повертається до звичного способу життя.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *