МОЗ: Розпочався прийом заяв від абітурієнтів для здобуття вищої медичної освіти


МОЗ: Розпочався прийом заяв від абітурієнтів для здобуття вищої медичної освіти

Випускники 11-х класів та вступники на основі диплома фахового молодшого бакалавра, молодшого бакалавра чи молодшого спеціаліста із 29 липня можуть подавати заяви для здобуття вищої освіти за спеціальностями «Стоматологія», «Медицина», «Педіатрія», «Медична психологія», «Фармація, промислова фармація» та іншими спеціальностями галузі знань 22 «Охорона здоров’я». Про це інформує Урядовий портал.

Заяви для вступу за результатами національного мультипредметного тесту чи на основі сертифікатів ЗНО минулих років прийматимуть до 23 серпня.

Загалом за першу годину після відкриття прийому заяв вступники для здобуття вищої освіти подали майже 1200 електронних заяв. Для цього на базі фахового молодшого бакалавра/молодшого спеціаліста/молодшого бакалавра створено й активовано майже 25 тисяч електронних кабінетів.

Відомо, що до закладів фахової вищої освіти створено та активовано 188 тисяч електронних кабінетів та подано понад 151 тисячу заяв від випускників 9-х та 11-х класів.

Із переліком закладів вищої освіти, що здійснюють підготовку за спеціальностями галузі знань 22 «Охорона здоров’я» та належать до сфери управління МОЗ, можна ознайомитися тут. У Чернівецькій області це Буковинський державний медичний університет.

Читайте також:Які документи потрібні українцям для виїзду за кордон на авто: список

Рух легкових авто через пункт пропуску «Краківець» відновлять з 1 серпня

Источник: 0372.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *