російські пропагандисти почали залякувати світ «третьою світовою»


російські пропагандисти почали залякувати світ «третьою світовою»

кремлівські пропагандисти почали кампанію із залякування світу “неминучістю третьої світової війни”, для чого поширюють слова італійського журналіста Доменіко Квіріко

Через серію вибухів у тимчасово окупованому Криму російські медіа почали кампанію із залякування світу наслідками подальшої демілітаризації цього українського півострова.

Про це Центр протидії дезінформації при Раді національної безпеки і оборони повідомляє у Телеграмі.

У коментарі виданню La Stampa Квіріко висловив занепокоєння “українським нападом” на Крим. За його словами, наслідки можуть бути катастрофічними, оскільки за цим стоїть “бажання знищити російську єдність”.

“Якщо Зеленський, як він заявив в одному з останніх звернень до народу, вирішив розпочати відвоювання всіх українських територій з Криму, то ці пів року будуть пеклом”, – заявив італійський журналіст.

Він пояснює це тим, що для росії “вторгнення” в Крим є еквівалентом наступу на москву, тобто своєрідною “червоною лінією”.

Таким чином, тактика залякування є одним із найвживаніших інструментів кремля для утримання загарбаних територій України, підкреслили у ЦПД.

Источник: 0372.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *