Китайського блогера занесли до чорного списку ресторану, бо він забагато їв


фото ілюстративне

фото ілюстративне

Китайський блогер заявив, що ресторан зі шведським столом Handadi Seafood BBQ Buffet заніс його у чорний список. Мовляв, чоловік надто багато їсть, з посиланням на ВВС-Україна пише 0372.ua.

Нагадуємо, ми писали раніше: Зразковий вчинок: українець у Польщі знайшов гроші біля банкомату і відніс до поліції

Для блогера, відомого як Містер Кан, це величезна проблема. Адже він якраз і відомий у соціальних мережах своїми стрімами із походів у різні ресторани та кафе. За словами Містера Кана, він встиг побувати в гриль-ресторані Handadi Seafood BBQ Buffet лише кілька разів. Під час першого візиту з’їв 1,5 кг свинячих ніжок, а під час другого – до чотирьох кг креветок.

Містер Кан вважає, що це дискримінація людей, які багато їдять.

Я багато їм – це моя провина? – сказав блогер, додавши, що нічого з їжі не викинув.

Однак власник ресторану сказав журналістам, що Містер Кан розоряє його.

“Кожного разу, коли він сюди приходить, я втрачаю кілька сотень юанів, – пояснив власник. – Навіть коли він п’є соєве молоко, то може випити 20 чи 30 пляшок”.

Чоловік додав, що заносить у чорний список усіх фуд-стрімерів, тобто блогерів, які поїдають їжу в прямому ефірі перед своїми підписниками.

Отримуйте головні новини дня – Telegram або Viber

Цю історію активно обговорюють у місцевих соціальних мережах. Вона вже зібрала понад 250 мільйонів переглядів на Weibo, китайському сервісі мікроблогів.

Деякі користувачі співчувають власнику Handadi Seafood BBQ Buffet, а інші вважають, що ресторан не повинен мати шведський стіл, якщо не може собі цього дозволити.

Торік китайський уряд почав боротися з популярними блогерами, які знімають себе за поїданням їжі в ресторанах. Такі відео взагалі можуть заборонити в країні.

Це сталося після того, як президент Сі Цзіньпін закликав людей “боротись із викиданням їжі” на тлі зростання занепокоєння через дефіцит продовольства.

Читайте такожЧверть коштів українці витрачають на препарати, які не мають достатніх доказів безпеки та ефективності

Источник: 0372.ua

Cause ED. Talk to everyday sex pills sildenafil emotional states that can be reluctant to.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *