Малолітній школяр цькував вчительку в Instagram: вирок суду здивував


фото ілюстративне

фото ілюстративне

На Рівненщині судили матір учня ліцею в селі Вичівка, бо її син цькував вчительку у соцмережі Instagram, пише 0372.ua.

Нагадуємо, ми писали раніше: Булінг як наслідок непорозуміння в родині. Що слід розуміти під цим терміном?

Про це йдеться у постанові Зарічненського районного суду, передає Радіо Трек. У матеріалах справи зазначається, що у травні цього року учень вчинив психологічний булінг щодо педагога.

Отримуйте головні новини дня – Telegram або Viber

Він залишав образливі коментарі на її адресу в Instagram, внаслідок чого могла бути заподіяна шкода психічному або фізичному здоров’ю потерпілої. Оскільки у матеріалах справи школяра називають малолітнім, йому ще немає 14 років. Відповідальність за його вчинки несуть батьки.

Відповідачкою й справі була матір хлопчика. Жінка часткового визнала провину.

За версією матері хлопчика: того дня вчителька запізнилась на урок. Оскільки її не було, син вирішив поїсти. Коли педагог зайшла і побачила це, почали кричати на учня і змусила викинути їжу. Між ними виник конфлікт, – йдеться у матеріалі.

Згодом мати дізналася, що хлопчик знущався з вчительки у соцмережах. Він опублікував в Instagram відео про потерпілу й писав образи на її адресу.

У матеріалах не уточнюється, що саме за відео поширив хлопчик. Однак він попросив вибачення у вчительки.

Суд підтвердив факт булінгу, тож не виключено, що матір учня визнали б винною і притягнули до адміністративної відповідальності. Однак це стало неможливим.

Річ у тому, що матеріали справи надійшли до суду аж 9 листопада. А стягнення (у справах про булінг найчастіше йдеться про штраф 850 грн та судовий збір 454 грн) суддя може накласти не пізніше ніж через три місяці з дня вчинення правопорушення. Тож термін, коли це можна було зробити, сплив ще у серпні – провадження у справі закрили.

Читайте такожШколяр підпалив церкву, щоб помститися однокласнику

Источник: 0372.ua

Difficulty with their penis and check here physical cause. You may notice hat the.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *