Муха Оксана Теодорівна

Нареченим буває досить важко обрати ту саму сукню, яка буде ідеально на них сидіти та викликати захоплення у всіх присутніх. Якщо вам потрібна та ідеальна брендова весільна сукня, про яку всі мріють, ми радимо звернути увагу на нижче приведені поради.

Корисні пункти яких слід дотримуватись при виборі весільної сукні

Залиште час на замовлення, отримання та зміни

Приблизно за 9-10 місяців до вашого весілля є загальним правилом, коли починати купувати сукню. І цей «початок» є важливою відмінністю, адже пошук правильної весільної сукні може зайняти час. Знаєте, що ще може зайняти час?

  • Замовлення сукні.
  • Очікування, коли сукня буде виготовлена ​​та доставлена ​​у ваш салон.
  • Зміна сукні, щоб вона ідеально підходила до вашого тіла.
  • Підбір аксесуарів, взуття та прикрас, з яких ви побудуєте свій повний весільний ансамбль.

Пам’ятайте, що це чудове суфле з тюлю та мережива Шантільї, в якому ви ходите по салону, є зразком — ваше справжнє плаття буде виготовлено на замовлення дизайнерського будинку.

Приблизно через вісім-дев’ять місяців після дня весілля розраховуйте внести заставу на вибрану сукню — решту ви сплатите, як тільки вона буде доставлена ​​у ваш салон, приблизно за три-чотири місяці до весілля. Протягом останніх кількох місяців перед великим днем ​​ви будете примірятися, вносити невеликі зміни, додавати аксесуари та складати весь казковий одяг разом.

Відмовтеся від натовпу

Це складно, але повірте нам. Хоча є спокусою взяти з собою вашу маму, його маму, ваших тіток, ваших сестер, його двоюрідних братів, ваших подружок нареченої та всіх ваших найрізноманітніших друзів, щоб зважити на ваш вибір весільного вбрання, один або два надійних друзів для супроводу є набагато кращою ідеєю.

Залучення безлічі людей на зустріч має дивну тенденцію призводити до конфліктів у смаках або, з іншого боку, до «ментальності натовпу». Принаймні, занадто багато людей, які висловлюють думку, може уповільнити роботу та обмежити кількість речей, які ви дійсно можете приміряти під час зустрічі (типові зустрічі в весільних салонах тривають від однієї до півтори години).

Рекомендуємо взяти з собою маму, обраного члена вашої весільної вечірки чи сім’ї, а також, можливо, вашого весільного організатора (який пропонує перевагу більш об’єктивної думки). Більше трьох «гостей» на вашій зустрічі — це просто забагато.

Приходьте підготовленими

Підготовка до прийому в салон включає кілька кроків. Спочатку проведіть дослідження; хоча ви не хочете приїжджати, озброївшись величезною папкою дизайнерських колекцій і обов’язкових «виглядів», це допомагає мати хоча б уявлення про силуети, крої, стилі та дизайнерів, якими ви захоплюєтеся.

І, заради Бога, не з’являйтеся на прийом в салон у пітливості та з жирним волоссям. Ви приміряєте вбрання (або два!), яке одягнете на найважливішу подію у вашому житті — почніть із красивого місця. Незважаючи на те, що немає потреби демонструвати повний професійний макіяж і зачіску, вам захочеться виглядати зібраними та доглянутими. Носіть туфлі приблизно тієї висоти, яку ви плануєте вдягнути в день весілля, і носіть або візьміть з собою бюстгальтер без бретелей і коректор (хоча в більшості салонів їх можна спробувати під сукнею).

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *