Обприскувачі для трактора

У світі, коли посушливий клімат охоплює все більше регіонів України, використання РКД є дуже актуальним вирішенням цієї проблеми, тому що  Обприскувачі до трактора, крім обприскування пестицидами, гербіцидами та внесення водної речовини, здатні до транспортування великих об’ємів хімічної речовини та охоплення великої ширини оброблювання, що робить їх дуже функціональними.

Тракторні обприскувачі

Польові обприскувачі до трактора ефективно використовуються задля обприскування посівних ділянок мінеральними добривами в рідкому агрегатному стані. Нею можна розподіляти КАС (карбамід-аміачна-суміш), навіть РКД на задану глибину грунту, розвиваючи при цьому велику швидкість. Продуктивність внесених речовин підвищується через точно внесену норму. А через високу концентрацію діючої речовини у рідких добривах, вони взаємодіють швидше із кореневою системою.

Що стосується строків внесення азотних добрив, то їх потрібно вносити щорічно у аміачній формі. Розчин вноситься до посіву насіння та безпосередньо разом із посівом насіння в землю, а також додаткові підгодовування.

Типи сільськогосподарського обладнання

  1. Навісний. Легкий та компактний обприскувач для трактора з невеликою смугою обробки, маленький основний бак. Усі ці параметри роблять його підхожим для невеликих господарств. Вони мають суттєвий недолік — кліренс 45-50 см.
  2. Причіпний. Високошвидкісний агрегат, що монтується на більшість тракторних моделей. Різноманітна варіативність розмірів резервуара для робочого розчину, великий розмах гідравлічної штанги робить його продуктивним для середніх господарських ділянок. Також мають маленький дорожній просвіт.
  3. Самохідний. Колосальні розміри самої машини поєднуються із такими ж технічними характеристиками: ширина смуги обприскування досягає 36 м. Швидкохідний оприскувач до трактора, що охоплює значну площу за мінімальний проміжок часу. Витрати на ремонт та обслуговування досягають великої суми, тому слід про це пам’ятати.

Купити обприскувач до трактора

Підбираючи обприскувач для трактора під свої індивідуальні потреби  варто врахувати деякі критерії:

Протяжність поля в довжину та ширину, його рельєф. Відштовхуючись від цього, слід обирати сам агрегат, довжину штанги обприскування, основний бак, додаткове устаткування.

Обприскувачі тракторні самохідного типу фінансово дорого коштують, тому не усі агропідприємці можуть собі її дозволити. Саме тому, можна звернути увагу на причіпні агрегати, які лише трохи поступаються у точності та продуктивності.

Джерело: https://boguslav.ua/produkcziya/priczepnye-opryskivateli/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *