Паралімпіада-2020: Україна здобула 98 олімпійських медалей

[ad_1]

фото з відкритих джерел

Збірна України завершила виступи на Паралімпіаді-2020 в Японії здобувши 98 медалей, пише 0372.ua.

Нагадуємо, ми писали раніше, що Українські паралімпійці вражають своїми досягненнями у Токіо

Українці брали участь у 15 видах спорту, передає УНН із посиланням на сайт Паралімпіади.

Останні виступи українців перед закриттям Паралімпіади

Протягом останнього дня представники збірної України — Андрій Дорошенко, Юрій Стоєв та Ірина Щетнік — боролися за нагороди у дисципліні стрільба з гвинтівки з положення лежачи, 50 метрів. Для усіх українських спортсменів це був четвертий виступ в японській столиці.

Отримуйте головні новини дня — Telegram або Viber.

До фіналу пройшла лише Щетнік, посівши сьому сходинку у кваліфікації. Дорошенко та Стоєв зайняли 14 та 16 місця відповідно. Втім, Щетнік вилетіла за результатами фіналу та посіла лише восьме місце. Чемпіонкою стала представниця Словаччини Вероніка Вадовикова.

Загальний медальний залік України

Таким чином Україна на Паралімпіаді-2020 в Токіо здобула 98 медалей: 24 “золота”, 47 “срібла” та 27 “бронзи”. Виступи спортсменів ще тривають, але станом на ранок неділі Україна займає шосте місце в медальному заліку і п’яте за кількістю нагород.