Українські паралімпійці вражають своїми досягненнями у Токіо

[ad_1]

фото телеграф

У четвер, 2 вересня, в дев’ятий змагальний день на Паралімпійських іграх в Токіо українські спортсмени здобули чимало нагород. Україна наразі займає п’яту позицію у загальному медальному заліку олімпіади, пише 0372.ua.

Нагадуємо, ми писали раніше, що Ще одне срібло: стрілок Ковальчук став призером токійської Паралімпіади

Про це повідомляє Телеграф з посиланням на офіційний сайт Токіо-2020. Так, у забігу на 100 метрів серед жінок в класі Е12 (порушення зору) українка Оксана Ботурчук фінішувала другою, здобувши срібну медаль.

Український плавець Антон Коль виграв «срібло» в запливі на дистанції 50 метрів на спині в класі S1, а українець Денис Остапченко виграв бронзу в фінальному запливі на 50 метрів вільним стилем у класі S3.

Отримуйте головні новини дня — Telegram або Viber.

«Срібло» у настільному тенісі (клас — 8) здобув український дует Віктор Дідух/Максим Миколенко.

Українець Олексій Денисюк став бронзовим призером у кульовій стрільбі з пістолета з 25 метрів (клас SH1).

Всього на рахунку паралімпійської збірної України 84 медалі (20 золотих, 39 срібних, 25 бронзових) і п’яте місце в загальному медальному заліку.