Мінреінтеграції залучає нові інструменти для пошуку депортованих дітей


Мінреінтеграції залучає нові інструменти для пошуку депортованих дітей

У Media Center Ukraine – Ukrinform на брифінгу була презентована інформаційна платформа «Діти війни». Це спільний проект Мінреінтеграції, Національного інформаційного бюро (НІБ), Офісу ГПУ, Нацполіції, Секретаріату Уповноваженого ВРУ з прав людини й Офісу Президента.

Про це інформує Урядовий портал, пише Сайт міста Чернівці 0372.ua.

У презентації взяли участь керівник НІБ Олександр Смирнов, представники МВС, ГПУ, омбудсмени.

Платформа допомагатиме батькам і правоохоронним органам збирати усю необхідну для повернення дитини інформацію. Крім того, зібрані дані сприятимуть формуванню доказової бази та притягненню винних до невідворотної відповідальності.

На сьогодні за сприяння Мінреінтеграції та Національного інформаційного бюро в Україну повернулися вже 47 незаконно вивезених дітей. Їх пошук відбувається непросто через брак інформації, зауважують у міністерстві. Тому Мінреінтеграції закликає долучатися до розшуку усіх небайдужих.

Віднині завдяки платформі «Діти війни» робити це буде простіше. Кожен, хто має будь-яку інформацію, може не лише зателефонувати до НІБ на цілодобову гарячу лінію 16-48, а й залишити її, заповнивши відповідну форму на інформаційній платформі.

Читайте також: Чернівчанин, керуючи автомобілем «Volkswagen», зіткнувся з мотоциклом «Honda», є постраждалі

Буковинська гранатометниця отримала нагороду від Президента

Источник: 0372.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *