Як у Чернівцях видаляють дерева, і чи є серед них не аварійні

[ad_1]

Як у Чернівцях видаляють дерева, і чи є серед них не аварійні

Пояснення Тресту зеленого господарства про алгоритм дій по видаленню дерев.

«Останнім часом спостерігаємо багато скарг щодо незаконної вирубки дерев у місті. Тому, хочемо розповісти про певний алгоритм дій по видаленню зелених насаджень», — пише на своїй сторінці у Facebook Трест зеленого господарства та ПЗР.

Повідомляється, що комунальне підприємство керується Постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах» від 01.08.2006р.

Дерева на території громади видаляються на підставі ордера. В обов’язковому порядку заявник, в тому числі Трест, звертається до ЦНАПу. Звернення направляють до виконання в департамент інфраструктури та благоустрою.

Департамент ініціює обстеження з виходом на місце постійної комісії, яка затверджена окремим рішенням виконкому і до складу якої, входять: Департамент інфраструктури та благоустрою ЧМР, Державна екологічна інспекція Карпатського округу та фахівці профільного комунального підприємства.

Далі комісія виходить на обстеження, про що складає відповідний акт. В акті зазначено стан дерев, які підпадають до переліку для проведення обстеження.

Якщо комісія виявляє аварійні, сухостійні або фаутні дерева (дерева, які не несуть відповідної деревам функції або несуть загрозу життю), то комісія складає та видає ордер на видалення.

На підставі ордера, за дорученням департаменту інфраструктури та благоустрою та при наявних бюджетних асигнувань Трест зеленого господарства бере в роботу зазначені дерева. 

Читайтте також: 

  • У Чернівцях вкрали туї з вулиці Героїв Майдану
  • Видаляють аварійні дерева, зафарбовують зрізи — у Чернівцях приводять до ладу парк Шевченка

Ще не підписані на наш Telegram канал? Зробіть це зараз

Слідкуйте за нашими оновленнями у Viber (новини Чернівців)

[ad_2]

Источник: 0372.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *