Нацбанк вводить в обіг пам'ятну монету на честь ЗСУ: коли і де можна придбати


Нацбанк вводить в обіг пам'ятну монету на честь ЗСУ: коли і де можна придбати

Національний банк України представив нову пам’ятну монету номіналом 10 гривень. Вона присвячена Військово-морським Силам ЗСУ. 

Про це повідомила пресслужба НБУ,  пише Сайт міста Чернівці 0372.ua.

На лицевій стороні монети в центрі розміщена емблема Військово-морських сил ЗСУ, унизу ліворуч від неї малий державний герб України, унизу праворуч — номінал і графічний символ гривні.

На реверсі зображено різні типи кораблів ВМС ЗСУ, до складу яких, крім надводних сил, також входять морська авіація, морська піхота, берегова артилерія тощо. Угорі на тлі позначених південних морських рубежів нашої держави напис “Вірність, мужність, сила”.

“Присвячена окремому виду Збройних Сил України, призначеному для стримування або відсічі у взаємодії з іншими видами Збройних Сил, іншими військовими формуваннями та правоохоронними органами проти збройної агресії проои України з моря та на приморських напрямках, захисту суверенітету й державних інтересів України”, — йдеться в описі монети.

монета НБУ на честь ВМС ЗСУ

монета НБУ на честь ВМС ЗСУ

Монета вводиться в обіг з 14 липня 2022 року. Придбати пам’ятні монети можна буде в банків-дистриб’юторів: Укргазбанк, Радабанк, Таскомбанк, Приватбанк.

Читайте також:Чернівецька бласна лікарня отримала комп’ютерну техніку від благодійників із Чехії

На Буковині судимуть місцево жителля за незаконне перевезення військовозобов’язаних через кордон

Источник: 0372.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *