"Дитина - не іграшка і не товар з магазину" - як сім'я у Чернівцях виховує девʼятьох дітей - ВІДЕО

[ad_1]

"Дитина - не іграшка і не товар з магазину" - як сім'я у Чернівцях виховує девʼятьох дітей - ВІДЕО

Як це — бути батьками дев’ятьох дітей, з яких семеро — прийомні? Як побудувати зі всіма дітьми однаково відкриті та довірливі стосунки? Про це поговорили з сім’єю з Чернівців у новому відео.

Міська рада Чернівців періодично публікує оголошення про те, що у місті не вистачає патронатних вихователів. Або про те, що з сімей вилучили дітей, і зараз вони живуть у дитячій лікарні. От кілька останніх таких публікацій за останній час:

  • У дитячій лікарні Чернівців тимчасово живуть 13 дітей — як їм допомогти
  • У Чернівцях за тиждень вилучили з сімей вісім дітей — вони потребують патронатних сімей
  • У Чернівцях шукають патронатних вихователів — хто це такі та як ними стати
  • Як у Чернівцях усиновити дитину — інструкція

Багатьом сім’ям складно навіть уявити собі, як це — мати багато дітей. Багато сімей не наважуються всиновлювати дитину навіть немовлям. Причини на це можуть бути різні. Одна з них — страх перед тим, що батьки не зможуть встановити контакт із всиновленою дитиною та прийняти весь її попередній шлях, що вона не буде відчувати себе рідною в прийомній сім’ї.

Сайт 0372.ua вирішив відійти від сухих інструкцій про те, як стати патронатними вихователями чи всиновити дитину. Натомість ми цього разу говоримо про те, як це відбувається на практиці, як підготуватися батькам до всиновлення, і про що їм важливо завжди пам’ятати. Тобто про реальне життя.

Для цього ми відвідали сімейну пару, Наталію і Миколу, які живуть у Чернівцях і виховують дев’ятьох дітей, з яких семеро — прийомні. Ця сім’я складається з абсолютно різних людей, які поважають одне одного і чужий вибір і розуміють сенс фрази, що «кожна людина — це цілий окремий всесвіт».

Червоною ниткою крізь все інтерв’ю проходить фраза Наталії, матері дев’ятьох дітей: 

«Важливо розуміти, що дитина — це не іграшка, не товар з магазину і не домашня тваринка»

Тож пропонуємо подивитися нашу розмову та сподіваємося, що вона буде цікава і тим, хто вже має дітей, і тим, хто тільки їх планує:

Вікторія Повержук, Олександра Пилипенко

Ще не підписані на наш Telegram канал? Зробіть це зараз

Слідкуйте за нашими оновленнями у Viber (новини Чернівців)

[ad_2]

Источник: 0372.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *