Крик обманутих інвесторів: чернівчани блокували вулиці, вимагаючи правосуддя

[ad_1]

Крик обманутих інвесторів: чернівчани блокували вулиці, вимагаючи правосуддя (Деталі)

Сьогодні у Чернівцях у центрі міста обмануті інвестори провели пікет. Вони заблокували рух транспорту на пішохідному переході, аби влада вплинула на те, щоб люди отримали свої квартири. Люди у повному відчаї готові йти до кінця, щоб їх почули. Журналістка 0372 поспілкувалась з містянами, які втратили кошти й не отримали бажаних квартир.

“ Ми проводимо одиночний пікет, але наш мер викликав поліцію та ТЦК для того, щоб залякати нас і ми не висловлювались. Нас “кинула” влада та продажні суди. Серед обманутих також є багато військових, яких ошукали і вони готові повертатись з фронту, щоб розв’язати це питання”, — розповідає обманута інвесторка Інна.

Пікетувальники зазначають, що не зупиняться, а навпаки долучатимуть до мітингу більше людей. 

Зручний формат новини у нашому  Viber

Вони хочуть надати ситуації розголосу, розповідає Інна: “Ми перекриємо міжнародну трасу, зернову і тоді про нас дізнаються сусідні держави та Європа”.

Постраждала від дій забудовника розповідає, що вони готові за свої кошти добудувати будинок.

“Ми проплатили повну вартість квартири, ми маємо на неї право. Хоч її недобудували, ми готові зробити це самі. Але їх нам не віддають тому, що нові забудовники планують підписати з нами нові договори, але хочуть, щоб заплатили за неї більше”. 

Святослав Кішлар заступник начальника Головного управління поліції розповідає, що розуміє проблему забудовників. 

“Ця акція не вирішує проблему. Наданий момент я знаходжусь тут тому, що пікетувальники порушують безпеку та громадський порядок перекриваючи дорогу. Через ці дії не рухається громадський транспорт”. 

Сьогодні апеляція скасувала незаконне рішення суду першої інстанції. Про це розповідає адвокат обманутих інвесторів Георгій Фортуна:

 “З моїм досвідом та практикою мені не зрозуміло як суддя виносив позитивні рішення на користь інвесторів, але згодом займав протилежну позицію, — адвокат ділиться, що один і той самий суддя приймав рішення, що дані договори є дійсними. “Суддя визнавав їх майнове право по шести випадках. Але зараз це виглядає так ніби вони перевзуваються в повітрі і виносять протилежні рішення. Така поведінка може бути зрозуміла з боку забудовника Саврія, але з боку суду не пропустимо. Надалі все має бути відповідно до законодавства”.

Читайте також: 

[ad_2]

Источник: 0372.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *