Можливості баріатричної хірургії

Баріатрична хірургія – розділ медицини, присвячений лікуванню ожиріння хірургічними методами. Маються на увазі різні методи зменшення об’єму шлунка або зміни його структури, що призводить до зниження споживання їжі та, як наслідок, схуднення.

Однією з основних переваг баріатричної хірургії є її висока ефективність. Пацієнти, які перенесли баріатричну операцію, у середньому втрачають від 50 до 70% зайвої ваги. Це значно перевищує результати нехірургічних методів лікування ожиріння, таких як дієта та фізичні вправи.

Крім схуднення, баріатрична хірургія також призводить до покращення загального стану здоров’я пацієнтів. Вона знижує ризик розвитку таких захворювань, як цукровий діабет 2 типу, артеріальна гіпертензія, серцево-судинні захворювання, жовчнокам’яна хвороба, апное уві сні та деякі види раку.

Дослідження показали, що баріатрична операція (Львів) може значно знизити ризик передчасної смерті у пацієнтів з ожирінням. В одному дослідженні було показано, що пацієнти, які перенесли цю операцію, мали на 32% менше шансів померти протягом 10 років, ніж пацієнти, які не проходили хірургічного лікування.

Баріатрична операція зі зменшення шлунка може значно покращити якість життя пацієнтів з ожирінням. Вона може допомогти їм позбутися проблем зі здоров’ям, пов’язаних з зайвою вагою, таких як задишка, біль у суглобах, безсоння та депресія. В результаті пацієнти стають більш активними та життєрадісними.

Баріатрична операція є безпечною процедурою, якщо проводиться на високому професійному рівні. Досвідчений хірург (Львів) клініки Genesis виконує операції зі зменшення шлунка на найвищому рівні. Ускладнення виникають рідко й легко піддаються лікуванню.

Типи баріатричних операцій

Існує кілька різних типів баріатричних операцій. Найбільш поширеними є:

1.      Шунтування шлунка – це операція, коли частина шлунка видаляється і створюється новий шлях для проходження їжі.

2.      Рукавна гастропластика – це операція, коли більша частина шлунка видаляється, залишаючи лише вузький рукав.

3.      Бандажування шлунка – це операція, коли навколо шлунка встановлюється бандаж, який зменшує його об’єм.

Крім того, хірурги клініки Genesis беруться за усунення випинання стінок шлунка в грудну порожнину через діафрагму. Ціна операції грижі стравоходу доступна людям з будь-яким бюджетом.

Баріатрична хірургія працює з пацієнтами з ожирінням, індекс маси тіла (ІМТ) яких становить 40 або більше. Також вона може бути показана пацієнтам з ІМТ від 35 до 40, які мають супутні захворювання, пов’язані з ожирінням. Рішення про проведення баріатричної операції має прийматись індивідуально, після консультації з лікарем.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *