Як обрати найкращий транспорт для перевезення великих меблів та обладнання

Зазвичай транспортування меблів чи інших габаритних предметів — це справжнє випробування. Підготовка, пакування, пошук транспорту та інші організаційні питання потребують чимало часу, тож все частіше українці обирають мувінгові компанії. Дізнатися вартість перевезення можна в компанії Ура! Переїзд, але для початку пропонуємо ознайомитися з загальними правилами перевезення меблів та габаритного обладнання. 

9s4PzFdg-lDa2DCk9Bk8oLOY0WRsJX8exRXv0iW0YYkEbh7ACzGBpaYDj4rHLkXHoeiOxbp-9Ke3ZcuPG9C5uTvoc2qIZ03pKnBrZ0Taq6Mc6PQ2OY2v6FjWxFHba71LvRVje-ZYWCoeKdKVbwTd2W8

Особливості перевезення різних меблів

Перевезення меблів — це складний процес, адже знадобиться відповідний транспорт та тривала підготовка. 

  • Корпусні меблі транспортують різними способами: цілком, з частковим та повним транспортуванням. Варіант обирається виходячи із розміру меблів, наприклад, невеликі тумби можна перевозити цілком, а от шафу чи ліжко слід розібрати повністю або частково. 
  • М’які меблі слід перевозити особливо обережно, адже є ризик пошкодити не тільки корпус, але й оббивку. Тож конструкцію слід розібрати, механізми закріпити та подбати про збереження оббивки, упакувавши все за допомогою картону, пузирчастої плівки та інших видів пакувальних матеріалів. Шкіряні дивани чи крісла додатково потрібно захистити від перепадів температури за допомогою м’якої тканини, наприклад, флісу. 

Якщо мова йде про антикварні меблі ексклюзивна продукція, то цю роботу слід довіряти виключно фахівцям з досвідом проведення такелажних робіт.

Як бачите, недостатньо найняти вантажне таксі та завантажити меблі, потрібно тривала підготовка. Довіряючи перевезення спеціалістам Ура! Переїзд, ви можете не хвилюватися про збереження ваших меблів. В розпорядженні компанії різни види транспорту, багаторічний досвід перевезень, а також професійні вантажники та пакувальники, тож ви можете не хвилюватися про безпечність перевезення важливих речей, навіть негабаритних. 

Базові правила транспортування меблів

Якщо ви бажаєте розпочати підготовку меблів до перевезення самостійно, то слід керуватися наступними порадами:

  • Підготовка меблів. Зніміть фурнітуру, демонтуйте частину конструкції, наприклад, скляні дверцята чи полиці. Обов’язково все це упакуйте не шкодуючи пакувального матеріалу. 
  • Розберіть великогабаритні меблі. Самостійно можна впоратися з ліжком чи столом, розбирання більших меблів краще довірити фахівцям. 
  • Окремо упакуйте аксесуари. Диванні подушки, пледи та окремий декор слід упакувати в коробки окремо. Тендітні предмети слід пакувати з особливо ретельністю, використовуйте пузирчасту плівку, папір та інші пакувальні матеріали.
  • При транспортуванні меблі повинні фіксуватися, тобто правильно помістити їх у вантажівку теж потрібно вміти. 

Як бачите, для перевезення меблів потрібно певні спеціальні навички, тож краще не ризикувати та довірити організацію, пакування та транспортування досвідченим спеціалістам. Лише так можна заощадити час та не хвилюватися про збереження меблів. 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *