250 тисяч, 500 тисяч чи мільйон - Кабмін запустив нові грантові програми для УБД та їх сімей

[ad_1]

250 тисяч, 500 тисяч чи мільйон - Кабмін запустив нові грантові програми для УБД та їх сімей

В Україні передбачені пільги та фінансова допомога для учасників бойових дій (УБД).

Учасники бойових дій та їх дружини або чоловіки можуть отримати грант від держави для старту або розвитку власної справи. Кошти можна отримати в рамках програми єРобота.

За допомогою цих коштів ветерани та члени їхніх родин зможуть запустити або масштабувати свій бізнес, створити нові робочі місця для населення, інтегруватися в мирне життя й отримувати прибуток. За грантові кошти можна оплатити оренду, придбати сировину, обладнання, необхідні матеріали чи ліцензійне програмне забезпечення або замовити рекламу.

Учасники бойових дій або їхні партнери можуть подати заяву щодо отримання одного з грантів:

  • 250 тисяч гривень — подати заяву можуть лише ветерани;
  • 500 тисяч гривень — подати може чоловік або дружина учасника чи учасниці бойових дій;
  • 1 мільйон гривень — подати заяву може ветеран, який є фізичною особою-підприємцем (ФОП) не менше ніж 3 роки.

«При отриманні грантів на суму 500 тисяч грн та 1 мільйон грн програма єРобота покриває 70% від вартості проєкту, а решту 30% — сам отримувач. Також обов’язковою умовою є створення від 1 до 4 робочих місць залежно від типу гранту», — йдеться в повідомленні.

Рішення про надання гранту ухвалює Державний центр зайнятості після отриманої інформації від банку, перевірки репутації та відомостей у заяві, а також результатів співбесіди з отримувачем, проведеної регіональним центром зайнятості. Також одержувачі грантів зможуть пройти безоплатне навчання для підприємців та отримати консультації в регіональних центрах зайнятості.

Подати заяву на участь у програмі єРобота можна на порталі Дія. Для цього необхідно заповнити заяву і завантажити бізнес-план.

Варто зауважити, що для отримання грантів є свої кінцеві строки подання. Наступний кінцевий термін подання — 24 вересня 2023 року.

[ad_2]

Источник: 0372.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *