Чернівецька міська рада у лідерах по кількості депутатів, які захищають Україну у війні


Чернівецька міська рада у лідерах по кількості депутатів, які захищають Україну у війні

Хто з депутатів обласних та міських рад захищає Україну на війні. Рух “Чесно” проаналізував ситуацію у різних містах.

У кожній раді, яка надала дані, є депутати, які взяли в руки зброю. Дехто навіть уже склав мандат, аби дозволити наступному соратнику з партійного списку зайти у раду і виконувати представницьку функцію. 

Чернівецька міська рада у лідерах по кількості депутатів, які захищають Україну у війні, фото-1

У Чернівецькій міській раді на військову службу пішли 26% депутатів. Усі вони виконують бойові завдання у військових формуваннях України. 

 

 

Взяли до рук зброю більше чверті депутатів. За таких умов зібрати кворум для прийняття рішень у раді може бути досить важко. Отже, і проблеми міста можуть вирішуватись довше і складніше. Тому декілька депутатів вирішили скласти мандати і дати можливість новим депутатам їх замінити. 

Серед них депутати міської ради від партії “Народний контроль” Іван Гончарюк та Михайло Яринич. Вони повідомили, що складають свої повноваження і залишаються у Збройних силах захищати Батьківщину від ворога, а місця депутатів міської ради мають зайняти достойні кандидати. Відповідні заяви вони подали до ради у листопаді і наразі вже не є депутатами.

Чернівецька міська рада у лідерах по кількості депутатів, які захищають Україну у війні, фото-3

Служить також депутат від партії “Команда Михайлишина”Сергій Козак. На службу він повернувся у перші дні вторгнення, адже має бойовий досвід. Під час служби в АТО в бою він втратив ногу, проте продовжував відстрілюватись аж до моменту, поки противник не відступив. Відірвану ногу, яку Сергій сам поклав у рюкзак, лікарі дивом змогли пришити через 5 годин. Зараз він повернувся на фронт, проте йому вдається поєднувати депутатські обов’язки і службу.

Чернівецька міська рада у лідерах по кількості депутатів, які захищають Україну у війні

Источник: 0372.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *