З медалями додому: українські кікбоксери з Буковини завоювали Європу

[ad_1]

Юні кікбоксери з Буковини завоювали медалі на Чемпіонаті Європи.

Троє буковинських спортсменів вибороли призові місця на Чемпіонаті Європи з кікбоксингу WAKO, який проходив у Стамбулі, Туреччина.

Про це повідомляє Чернівецька обласна рада.

З 25 серпня по 3 вересня 2023 року проходив чемпіонат, де взяли участь спортсмени з Буковини.

Зручний формат новини у нашому Telegram

Ангеліна Філіпчук виборола срібну медаль у ваговій категорії 56 кг — розділ Лоу-кік.

Андрій Руснак у ваговій категорії 54 кг став бронзовим призером — розділ Лоу-кік.

Сергій Руснак  змагався у ваговій категорії 57кг — розділ Лоу-кік та завоював бронзу.

Переможці є вихованцями Кіцманської Дитячо-юнацької спортивної школи (ДЮСШ), де їх тренує Сергій Хрепнун.

Всього у змаганнях участь взяли 1515 учасників із 38 країн. Також українська збірна посіла шосте місце серед команд.

З медалями додому: українські кікбоксери з Буковини завоювали ЄвропуЗ медалями додому: українські кікбоксери з Буковини завоювали ЄвропуЗ медалями додому: українські кікбоксери з Буковини завоювали Європу