Загинув у бою на Донеччині - Буковина вшановує пам'ять загиблого захисника

[ad_1]

Загинув у бою на Донеччині - Буковина вшановує пам'ять загиблого захисника

Віктор Буряковський

Віктор Дмитрович Буряковський народився 25 травня 1987 року в селі Задубрівка Заставнівського району Чернівецької області у сім’ї робітників Дмитра та Мидори. Окрім Віктора в батьків є ще донька Ольга, — розповідає Facebook-спільнота «Незабутні: Буковина пам’ятає».

Він закінчив Задубрівський НВК, а у 2004 році – середню загальноосвітню школу N34 міста Чернівці. Того ж року Віктор став студентом Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Навчання у виші завершив 2009 року, здобувши повну вищу освіту за спеціальністю «Політологія». Віктор Буряковський став кваліфікованим магістром політології.

«Він був дуже активним, завжди біля викладачів, аби дізнатися щось нове. Віктор любив перебувати у центрі подій, ніколи не ховався на задній парті. Я знав його, як старанного студента, відповідального, він завжди був серед найкращих, мав активну громадянську позицію, брав участь у різних заходах та організовував їх. Це велика втрата, втрата Героя, який віддав життя за Україну», – згадує про Віктора заступник декана з виховної роботи факультету історії, політології та міжнародних відносин ЧНУ ім. Ю.Федьковича Ігор Недокус.

У хлопця завжди був потяг до знань та пізнання нового, кажуть у його рідній Задубрівці. Тож у 2010 році Віктор Буряковський закінчив приватний вищий навчальний заклад «Буковинський університет» та отримав базову вищу освіту за напрямком підготовки «Право», здобувши кваліфікацію бакалавра права.

Його завжди поважали у селі, Віктор був авторитетною особистістю для своїх земляків, які делегували йому представляти їхні інтереси у районній раді. Він одружився та став батьком двох хлопчиків-близнюків – Віктора та Віталія. На жаль, син Віктор народився з інвалідністю, тож молодий батько змушений був працювати за кордоном, щоб утримувати сім’ю та лікувати свого синочка.

21 червня 2022 року Віктор Буряковський мобілізувався до лав Збройних Сил України, хоча міг не робити цього. Як солдат військової частини А4436, гідно виконував свій обов’язок.

Загинув воїн 22 лютого 2023 року у бою з російськими окупаційними військами поблизу села Іванівське Донецької області. Захисникові було 36 років. Віктора Буряковського поховали у рідному селі Задубрівка Горішньошеровецької громади.

Загинув у бою на Донеччині - Буковина вшановує пам'ять загиблого захисника, фото-1

Читайте: 25 березня Буковина проводжає в останній шлях двох Героїв

Ще не підписані на наш Telegram канал? Зробіть це зараз

Слідкуйте за нашими оновленнями у Viber (новини Чернівців)

[ad_2]

Источник: 0372.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *