У Чернівцях збираються ремонтувати вулицю Руську за понад 36 млн грн

[ad_1]

У Чернівцях збираються ремонтувати вулицю Руську за понад 36 млн грн

У Чернівцях оголосили тендер на капремонт вулиці Руської. Очікувана сума — понад 36 млн грн.

В електронній системі публічних закупівель Prozorro зʼявився тендер на капітальний ремонт вулиці Руської. Йдеться про ділянку від вул. Сагайдачного до вул. Січових Стрільців.

Замовник робіт — Департамент інфраструктури та благоустрою Чернівецької міськради. Тендер був оприлюднений 12 вересня. Початок аукціону — 20 вересня. 

Очікувана вартість — 36 млн 734 тис. 911 грн.

Строк виконання робіт — 1 грудня 2024 року.

Як зазначено в Додатку 4 до тендерної документації, підрядник після ремонту надає гарантійний термін у 10 років. Якщо замовник виявить недоліки у гарантійний період, він разом з підрядником зобовʼязаний скласти акт про порядок і строки усунення цих недоліків.

Зручний формат новини у нашому Telegram 

Згідно з Додатком 1 до тендерної документації, заплановані такі роботи: демонтаж старого покриття, улаштування нового асфальтобетонного покриття, тротуарної та тактильної плитки, розборка турнікету, облаштування приямків, нанесення розмітка, встановлення дорожніх знаків, монтаж електромереж, улаштування колодязів, заміна комунікацій (газопровід, водопровід).

Нагадаємо, що у лютому 2023 року заступник міського голови Василь Зазуляк розповідав, що планували повторно оголошувати тендер по ремонту вулиці Руській (від моста до Січових Стрільців).

Читайте також:

  • У Чернівцях на одній з вулиць закінчили капремонт тротуарів (Фото)
  • Віддати всі гроші на ЗСУ vs ремонтувати місто — що обирає влада Чернівців і чому

Фото ілюстративне

[ad_2]

Источник: 0372.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *