Чому частина Чернівців досі без світла


Чому частина Чернівців досі без світла

Внаслідок ракетних обстрілів 15 листопада частина житлових будинків у Чернівцях все ще залишається без світла.

16 листопада частина містян все ще залишається без світла. Деякі містяни кажуть, що електрику дали на пару годин вдень. Дехто пише, що світла немає вже близько восьми годин.

Вдень міська рада Чернівців повідомила, що сьогодні не вмикатимуть вуличне освітлення. 

Про те, що відбувається у місті зі світлом, увечері повідомив міський голова Роман Клічук у себе в Telegram. Його пояснення процитуємо нижче:

“Другий день в нашому місті проблеми з електроенергією. Поясню ситуацію:

За вуличне освітлення відповідає міська влада, яка має комунальне підприємство Міськсвітло. Чи включати його, чи ні – приймаємо рішення за рекомендацією Обленерго, аналізуючи ситуацію в енергосистемі області.

Електоенергію в будинках зараз відключає Укренерго. В області є 13 ліній живлення. Вони просто, бачачи загальну ситуацію по країні, приймають рішення, які з них відключати і на скільки часу. Зараз найкритичніший період в енергосистем, і тому є цілі міста і села, які днями без електрики.

Графіки відключень доводить теж Укренерго, і ми просто інформуємо населення. Разом з головою військової адміністрації та керівником Обленерго постійно вимагаємо справедливого відключення електрики. На жаль, поки є регіони, де ситуація ще складніша”

Наразі нових коментарів від Чернівціобленерго немає. Останнє було близько 11 години 16 листопада, де повідомлялося, що замість погодинного відключення електрики будуть екстрені.

Про зміни в ситуації повідомлятимемо окремо, тож стежте за оновленнями на нашому сайті.

Слідкуйте за нашими оновленнями у Viber (новини Чернівців)

Источник: 0372.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *